هولوگرام چند رنگ چاپ به همراه افکت های تصویری

هنگ کنگ هولوگرام بهمراه برش خاص و چند رنگ با افکت های تصویری

ابعاد: طبق نمونه * طبق نمونه * -
واحد: عدد
این نوع هولوگرام در دونوع تخریب شونده و اثر گذار تولید میشود ،سایز و تعداد سفارش در قیمت گذاری تاثیر دارد، طراحی رایگان بوده ، قابلیت استفاده از چند رنگ چاپ به نیاز مشتری برای امنیت بیشتر و ... وجود دارد - همچنین از برش های خاص نیز می شود در آن استفاده نمود.
کد
hologram color
مدل ها

هنگ کنگ هولوگرام بهمراه برش خاص و چند رنگ با افکت های تصویری

شرکت اندیشه تجارت ایمن تنها نماینده انحصاری از هنگ کنگ در ایران در زمینه واردات وفروش انواع هولوگرام و لیبل هولوگرام و برچسب های امنیتی با برش های خاص و بالاترین و بروزترین آپشن های امنیتی روز دنیا از سال 1385 در تهران فعالیت خود را به عنوان تنها نماینده انحصاری از هنگ کنگ آغاز نمود.

امروزه تقلب در ساخت و واردات کالا ضرر و زیان فراوانی را به صاحبان کالا و مشاغل وارد می نماید ولی ما مفتخریم که با آپشن های امنیتی خود تا حد امکان از این موارد جلوگیری نماییم.

این نوع هولوگرام که در دونوع اثر گذار و تخریب شونده موجود می باشد نسبت به سایز و نوع آن و همچنین تعداد در سفارش متغیر در قیمت گذاری می باشد ، همجنین در این نوع هولوگرام می شود بنا به سفارش مشتری از جندین رنگ چاپ در هولگرام نیز استفاده نمود و یا اینکه از افکت های دو و یا سه بعدی درداخل هولوگرام نیز استفاده نمود.

مهمترین مثلا در میزان سفارش این است که :  ابتدا مصرف سالیانه خود را در نظر گرفته و طبق آن سفارش گذاری گردد . زیرا با توجه اینکه هرچه تعداد سفارش بیشتر باشد قیمت هر واحد هولوگرام کمتر می شود ولی عواملی چون محل نگهداری هولوگرام ، شرایط آب و هوا ، مدت زمان ماندگاری هولوگرام در کیفیت آن در آینده تاثیر گذار است.

به همین منظور مشاوران ما در واحد فروش و بازاریابی آماده ارائه مشاوره و راهنمایی در این زمینه می باشند.

این آیتم در مدل های زیر موجود است

مدل کد تک فروشی وزن اطلاعات
نام محصول 0ريال 0ريال
هولوگرام ساده چند رنگ با افکت های تصویری hologram color 0ريال 0ريال