تیشو پارس حیات

پارس حیات (حیات کیمیا) تیشو پارس حیات

ابعاد: درخواستی * درخواستی *
واحد: کیلو
فروش محصولات تولید شرکت پارس حیات ابهر ،تولید کننده تیشو در کلیه عرض ها و گرماژها بصورت دولایه و سه لایه سقید رنگ با مواد اولیه 100% الیاف طبیعی مربوط به کشور ترکیه تحت لیسانس حیات کیمیا ترکیه
کد
پارس حیات

پارس حیات (حیات کیمیا) تیشو پارس حیات

معرفی شرکت حيات كيميا

شركت حيات كيميا توليدات خود را در فضاي 235000 مترمربع در محلی واقع در جاده ازميت در يني كوي آغاز نمود که ساختمان آن مقاوم به زمين لرزه طراحي شده و مسائل زيست محيطي نی‍ز مد نظر قرار گرفته است. در تاسيس و اجراي تأسیسات این شرکت از آخرين تكنولوژي روز استفاده شده است.

تأسیسات این شرکت شامل شوينده‌هاي پودري و مايع بطور مستمر و در حدود 100.000 مترمربع سولفاناسيون ( SO3 ) انتراليزاسيون، تهيه مستمرSlurry  ، برج آتوميزاسيون و واحدهاي توليد نهائي پودري مي‌باشد.

در اين كارخانه فرآورده‌هاي كاغذي و پوشك بچه و فرآورده‌هاي نوار بهداشتي با سيستم مطمئن كيفيت ISO 9001  به صورت کاملاً بهداشتی طرح ريزي و ايجاد گرديده و تولیدات آن با کمک دستگاه‌هاي كنترل دقيق و حساس بطور اتوماتيك و بدون دخالت دست، انجام مي‌پذيرد.

محل شركت حيات كيميا در نقطه‌اي است كه رگ اصلي تركيه محسوب شده و در تقاطع جاده‌هاي اصلي استقرار یافته است. این شرکت دارای يك اسكله اختصاصي بوده كه از آن براي حمل و نقل كالاهاي مايع و خشك از طريق دريايي و زميني بصورت موثر استفاده مي‌شود. این كارخانه از تكنولوژي روز ايتاليا، بالسترا و مازوني استفاده نموده و داراي تاسيسات كوژنراسيون می‌باشد كه از گاز طبيعي استفاده می‌نماید و انرژی مورد نیاز را بطور مداوم و بدون قطعی جریان برق توليد می‌نماید. بر همین اساس این شرکت از نظر انرژي خودکفا است. در فرایند توليد انبوه سیستم‌های كامپيوتري به صورت مستمر تمامي مراحل تولید را نظارت کرده و كيفيت محصول را به صورت مستمر كنترل می‌نمایند از این رو خطاي توليدات محصول در حد صفر است. این امر یکی از مزایای تولیدات ما محسوب می‌شود. در امر توليد از آخرين تكنولوژي روز استفاده شده به گونه‌ای که تقاضاهاي بازار پيگيري و نيازها و انتظارات مصرف‌كنندگان موردتوجه قرار گرفته و توليدات با كيفيت عالي و کاملاً بهداشتي عرضه شده که شرکت این موضوع را از وظايف اصلی خود قلمداد می‌کند.

معرفی شرکت پارس حیات

کارخانه پارس حیات در زمینی به مساحت 240000 متر مربع در شهر ابهر از توابع استان زنجان واقع شده است. این کارخانه مجهز به تجهیزاتی مدرن است که تحت مدیریت کارشناسانی از کشور ترکیه فعالیت می‌نماید.

جهت تولید و بسته بندی در این کارخانه از ماشین‌آلاتی فوق‌العاده سریع  ساخت کشورهای ایتالیا و آلمان، بدون دخالت دست و بصورت کاملاً اتوماتیک استفاده شده است.

تمامی مدیران ارشد، پرسنل فنی، مهندسان تولید و اُپراتورهای این کارخانه تجربه کافی کار با دستگاه‌های مشابه در کشور ترکیه را دارند و در نتیجه در این زمینه متخصص هستند.

از آنجا که بیشترین ظرفیت منطقه در این کارخانه بکارگرفته شده است، توانایی صادرات بالا در این کارخانه وجود دارد.

شرکت حیات کیمیا که همواره به افزایش سرمایه‌گذاری در کشور ایران ادامه می‌دهد، به تازگی به تاسیس یک کارخانه تولید دستمال‌کاغذی دست زده است که پس از گذشت یک سال از شروع فعالیت خود به تولید در حجمی معادل ظرفیت کامل دست خواهد یافت.
 

دیگر کارخانه‌ها

بلغارستان: کارخانه تولید شوینده‌های پودری و مایع

اوکراین: کارخانه تولید شوینده‌های پودری و مایع

الجزایر: کارخانه تولید شوینده‌های پودری و مایع و کارخانه تولید پوشک بچه و نوار بهداشتی